Návrh zabezpečovacího systému

Návrh od naší firmy vzniká díky znalosti problematiky o chybném umístění detekrorů ( pohybových čidel, ústředen, komunikátorů, glasbraků, ... ).

Návrh lze individuálně uspůsobit dle aktuální situace stavby, lze kombinovat bezdrátová čidla a klávesnice s normálními např. je-li přestavována část domu a majitel chce, aby bylo elektronické zabezpečovací zařízení namontováno po celém domě.

Proč zvolit elektronické zabezpečení ?

Cena kompletního bezdrátového alarmu s GSM komunikátorem a s naší odbornou montáží je srovnatelná s cenou 1 vchodových bezpečnostních dveří. Dveře však nejsou komplexním zabezpečením a na vloupání Vás neupozorní.

Bezdrátové a drátové alarmy

Jablotron je jedničkou na trhu především v produkci a vývoji bezdrátových zabezpečovacích systémů. Z vlastní zkušenosti můžeme říci, že tyto systémy jsou stejně spolehlivé jako klasické drátové a leckdy je předčí. Počet námi nainstalovaných bezdrátových alarmů výrazně převyšuje počet drátových. Jejich výhoda je zřejmá: rychlá a levná instalace, možnost přemístění bezdrátových prvků, prakticky jediná možnost ve stávajících objektech, kde je použití kabelů vyloučené (estetické důvody, bourání, sekání).

Elektronické zabezpečovací systémy Jablotron

Jablotron je přední český výrobce špičkových zabezpečovacích systémů. Slouží převážně k zabezpečení domů, bytů a firem menšího a středního rozsahu. Vyznačují se výborným poměrem výkon / cena, vysokou spolehlivostí a nadstandardní záruční dobou. Systémy jsou homologované a spolu s naší odbornou montáží mají zákazníci možnost u vybraných pojišťoven žádat slevu na pojistném.  Bezdrátový systém lze rychle rozšířit a vzhledem k poměrně dlouhému dosahu lze zabezpečit i budovy vzdálené až několik set metrů. Otázku životnosti baterií vyřešil nový zabezpečovací systém JA-80 Oasis, kde předpokládaná životnost baterií je 3 roky. Na přání zákazníka provádíme instalaci drátových nebo hybridních systémů nebo jejich výměnu.

1. servisní prohlídka zdarma!